Wytwórnia Filmów Oświatowych Sp. z o.o.

Ogłoszenie o pracę na stanowisku Specjalista ds. mediów i promocji

Zakres obowiązków:

- dbałość o wizerunek spółki w mediach społecznościowych,

- opracowywanie materiałów i informacji na potrzeby wizerunkowe spółki, w tym do mediów społecznościowych,

- prowadzenie działań marketingowych, w tym akcji sprzedażowych,

- przygotowywanie i prowadzenie samodzielnych projektów marketingowych,

- udział w produkcji filmowej i tv spółki,
- przygotowywanie niezbędnych dla spółki umów.

Wymogi niezbędne:

- wykształcenie wyższe,

- znajomość języka polskiego i języka angielskiego.

- doświadczenie w branży filmowej,

- doświadczenie w prowadzeniu profili firmowych w mediach społecznościowych (Vimeo, You tube, Instagram, Facebook)

- znajomość obsługi komputera m.in. w ramach pakietu MS Office,

- umiejętność komputerowego projektowania grafik m.in. w środowisku Apple,

- dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność, mobilność, zdolności negocjacyjne, dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

- doświadczenie dziennikarskie

- prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:
Łódź (biuro oraz praca w terenie)

Wymiar pracy:

1 etat, umowa na czas określony.

Udokumentowaną ofertę wraz z CV należy złożyć w siedzibie spółki do dnia 29.07.2020 roku do godz.15.00.

Data wytworzenia: 2020-07-21 14:22 Autor: wfo@nowybip.pl Data publikacji: 2020-07-21 14:22 Osoba udostępniająca na stronie: wfo@nowybip.pl Data ostatniej modyfikacji: 2020-07-21 Osoba modyfikująca: wfo@nowybip.pl